Strona Główna ║

Galeria ║

O mnie

O MNIE

     Nazywam się Jarosław Rakowski, mieszkam w Skoczowie (woj. Śląskie). Zamiłowanie do fotografii miałem od dawna.
W 2004 roku kupiłem kamerę cyfrową.     Tutaj kilka "efektów" z przeszłości --->
Z czasem zamieniając rejestrowanie obrazu ruchomego na zatrzymanie czasu w postaci fotografii, kiedy to kilka lat później zacząłem uczęszczać na warsztaty fotograficzne. W trakcie ich uczęszczania, podjąłem decyzję o zakupie lustrzanki cyfrowej po konsultacji ze znajomymi fotografami.
     Zdjęcia robie o różnej tematyce. Interesuje mnie wiele tematów, nie skupiam się konkretnie na jednej dziedzinie. Wykonuję zarówno zdjęcia bardzo powszechne u początkujących fotografów, następnie pejzaże, fotografie różnych elementów otaczających życie codzienne człowieka, fotografie podczas górskich wyjazdów, jak zarówno zdjęcia wykonywane nocą, fotoreportaże bądź fotografie sportową. Lubię poznawać świat fotografii w szerokim zakresie. Samą fotografię traktuję jako możliwość oderwania się od codzienności. Samą fotografię traktuję jako możliwość oderwania się od codzienności. Często dodatek do zatrzymania czegoś ulotnego, np. pięknego widoku i światła. Z dodatku tego zdarzy mi się nie skorzystać, mimo iż mam go, a więc aparat przy sobie (czasem mijają przez to być może dobre kadry), lub skorzystam w chwili gdy nasycę wzrok. Powód? Zdjęcie czy to w formie odbitki na papierze, czy w formacie cyfrowym mogą się zniszczyć/skasować. Lecz to co zapamiętamy, to co zostanie w naszych głowach, tego nikt nam nie odbierze.
Po pewnym czasie zdecydowałem się na założenie własnej tej oto galerii ze zdjęciami. Zapraszam zatem do obejrzenia chwil zatrzymanych w kadrze, przedstawionych z mojej perspektywy---

Jeśli masz pytania, chcesz gdzieś zamieścić zdjęcie,
lub jesteś zainteresowany którymś,
pisz na e-mail KLIK
Więcej informacji napisze w wiadomości zwrotnej.


Kontakt
E-mail: rakofoto@wp.pl

---


   Copyright © 2009-2020, Wszelkie prawa zastrzeżone
Mapa strony